Konkursy

Nasze sukcesy

Konkursy

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

08.09.2015 Turniej Orlika o Puchar Premiera RP - I miejsce dziewcząt w kategorii rocznik 2002/2003

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

21.05.2015 r. Konkurs o Laur Młodego Samorządowca: Zuzanna Pietrukiewicz (5a), Miłosz Nowakowski (5a) i Arkadiusz Panek (5b)

13.05.2015r. "Wysypisko 2015"

 

12.05.2015 r. VII Gminny Konkurs Wiedzy Języka Angielskiego "Spacerkiem po Europie"

 

 

09.05.2015 XXIX Ogólnopolskie Biegi Przełajowe "Bieg Pamięci" Rogoźnica

 

09.04.2015 r. xiii Międzyszkolny Konkurs Literacki pt. "Dzieci baśnie piszą"

 

29.03.2015 r., Świdnica - Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska

 

 

 

24.03.2015 r., Świdnica - XX Dolnośląski Konkurs Recytatorski PEGAZIK

 

14-15.03.2015 r., Wieliczka - XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Taekwon-do ZS PUT

 

 

17.03.2015 r. VI Powiatowe Potyczki z Językiem Angielskim "Check your English"

 

22.02.2015 r. Strefowy Turniej Tenisa Stołowego

 

13-14.01.2015 r. XVIII Gminny Przegląd Kolędniczy

 

  

 

12.02.2015 r., Gminny Konkurs Recytatorski " Pegazik" 

 

 

12.02.2015 r. Gminny Turniej Piłki Siatkowej, Witoszów Dolny

 

  

 

11.02.2015 r. Turniej Tenisa Stołowego

 

  

 

II 2015 r., 14. miejsce w województwie dolnośląskim w konkursie English High Flier

 

II 2015 r., I miejsce w konkursie GOPS na kartkę bożonarodzeniową

 

17.01.2015 r., V Szachowe Mistrzostwa Świdnicy Juniorów

 

16.01.2015 r., VI Powiatowy Konkurs Gramatyczno-Leksykalny Języka Angielskiego w SP 105 w Świdnicy

 

19.11.2014 r., Witoszów Dolny "Leśniczówka" - organizacja i uczestnictwo w warsztatach

 

31.10.2014 r, Grodziszcze

 

27.10.2014 r, Witoszów Dolny

 

 

26.10.2014 r, Witoszów Dolny

17.10.2014 r, Pszenno

 

 

Wrzesień 2014r. - udział w ogólnopolskiej akcji "Samorządy mają głos" pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej

 

30.09.2014, Krzyżowa

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Wyróżnienie, czyli II miejsce w Gminnym Przeglądzie Twórczości Młodych Artystów "Wysypisko 2014" - Hanna Guźlińska, 6b, 05.06.2014 r.

 

 

I miejsce w VII Gminnym Konkursie o Laur Samorządowca - Natalia Męczywór, Bartłomiej Łach i Krzysztof Wróblewski, 28.05.2014 r.

 

I miejsce w VI Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - Julua Kacer, Natalia Męczywór, Krzysztof Wróblewski, 30.04.2014 r.

 

Natalia Męczywór, 6b - Wyróżnienie w XII Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Dzieci baśnie piszą", 16.04.2014 r.

 

Natalia Męczywór, 6b - I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym w kategorii szkół podstawowych, 28.03.2014 r.

 

Maciej Szymonowicz, 6b wraz z mamą Izabelą - Wyróżnienie w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią, 26.03.2014 r.

 

Bartłomiej Łach, 6b - II miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", 25.03.2014 r.

 

Natalia Męczywór, 6b - II miejsce w V Powiatowych Potyczkach z Językiem Angielskim "Check your English" w Społecznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Świdnicy, 13.03.2014 r.

 

Julia Kacer, 6a - finalistka V Powiatowych Potyczek z Językiem Angielskim "Check your English" w Społecznej Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Świdnicy, 13.03.2014 r.

 

 

Bartłomiej Łach, 6b - I miejsce w eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM", 12.03.2014 r.

 

 

Jakub Halkowicz, 5a - III miejsce w eliminacjach miejsko-gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM", 12.03.2014 r.

 

 

  

 

Martyna Jasińska, Va - I miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej w Pszennie w kategorii klas IV-VI, 18.10.2013 r.

 

 

  

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

 

 27.05.2013 - VI Gminny Konkurs o Laur Młodego Samorządowca - I miejsce dla  naszej reprezentacji w składzie Karolina Jerzyk, Justyna Szuba i Paweł Panek, VIb

 

 

17.05.2013 - Wyróżnienie w Gminnym Przeglądzie Twórczości Młodych Artystów "Wysypisko 2013" - Alicja Fostyk i Julia Zerka, IVa

 

 

  • Jakub Płomiński, IVa - dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko Planeta

 

 

  • 2 nagrody oraz wyróżnienie w XI Gminnym Konkursie Literackim "Dzieci baśnie piszą" - Natalia Męczywór (Vb) i Paweł Panek (VIb) oraz Justyna Szuba (VIb)

 

      

 

20.03.2013 - Udział w VII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią - uczniowie klasy Vb wraz z rodzicami: Natalia Męczywór z tatą,  Krzysztof Cieślak z mamą Ireną Cieślak oraz Maciej Szymonowicz z mamą Izabelą Szymonowicz oraz uczniowie klasy II wraz z rodzicami: Maja Skórska z tatą, Szymon Majka z tatą, Kinga Basik z mamą, Martyna Jakowicz z mamą, Dawid Kruk z mamą

 

      

 

14.03.2013 - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom", Eliminacje Miejsko-Gminne - III miejsce Jakub Tuński, Vb

 

 

01.03.2013 - Gminny Konkurs Ortograficzny – I miejsce Natalia Męczywór, II miejsce Paweł Panek (opiekun: p. M. Janiszewska, p. M. Kubica);

 

 

„Zdolny Ślązaczek”, w etapie szkolnym: Klaudia Tuńska, Jakub Halkowicz, Paweł PanekJakub Suława (opiekun: p. M. Kubica);

 

Konkurs Marketu Leroy Merlin „Dach nad głową”- I miejsce dla zespołu w składzie: Julia Kacer, Liliana Kazimierska, Eryk Skirgajłło, Maciej Bednarz iJakub Suława (opiekun: p. J. Gałuszka);

 

15-16.01.2013 - XVI Gminny Przegląd KolędniczyI miejsce dla zespołu Koła Teatralnego za przedstawienie pt. „W drodze do Betlejem” Szkoły Podstawowej w Witoszowie Dolnym (opiekun: p. M. Kubica)

 

 

25.02.2013 - XVII Dolnośląski  Konkurs Recytatorski „Pegazik”  - wyróżnienie dla Jakuba Bernata w etapie powiatowym (opiekun: p. M. Kubica);

 

Konkurs plastyczny „Nietoperz nocny łowca” organizowany przez Nadleśnictwo Świdnica oraz Miejską Bibliotekę Publiczną – wyróżnienie w kategorii uczniów młodszych dla Anny Paździory i Pauliny Moiczek (opiekun: P. B. Dębkowska);

 

 

14.01.2013 - IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Angielskiej Poezji Dziecięcej – III miejsce Agata Sudomierska (opiekun: p. D. Nowakowska);

 

 

29.10.2012 - Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II -  III miejsce dla zespołu w składzie: Klaudia Tuńska, Paweł Panek i Justyna Szuba (opiekun: p. E. Nawrot);

 

 

 

KONKURSY SZKOLNE
 

26.06.2013 - Natalia Męczywór, Vb - tytuł Sportowca Roku wśród dziewcząt, a Tomasz Paździora, VIb wśród chłopców

 

 

26.06.2013 - Dzień Sportu - I miejsce w międzyklasowych rozgrywkach klasa Va

 

 

I miejsce w międzyklasowym turnieju piłki nożnej chłopców - klasa Va

 

 

14.06.2013 - Szkolny Konkurs English Feast, "Prezentacje krajów anglojęzycznych" - I miejsce klasa Vb

 

 

X 2012 - Szkolny Konkurs Plastyczny o Papieżu Janie Pawle IILudwika Wilk

 

Szkolny Konkurs na Lampion Adwentowy

 

XI 2012 - Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznych: I miejsce klasa Vb, II miejsce ex aequo kl. VIa i VIb, III miejsce kl. IVa, (opiekunowie: p. J. Gałuszka, p. M. Janiszewska);

 

 

XII 2012 - Szkolny konkurs na "Stroik bożonarodzeniowy"kategoria uczniów młodszych: I miejsce - Aleksandra Koziar, II miejsce Weronika Adamczyk, III miejsce Wiktoria Szczypińska (opiekun: p. M. Janiszewska);

 

      

 

XII 2012 - Szkolny Konkurs na "Stroik Bożonarodzeniowy"kategoria uczniów starszychI miejsce Jakub Szczypiński, II miejsce Aleksandra Michalska, III miejsce Julia Zerka (opiekun: p. M. Janiszewska);

 

   

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny: I miejsce Agata Sudomierska, II miejsce Natalia Męczywór, III miejsce Paweł Panek (opiekun: p. M. Janiszewska);

 

Szkolny Konkurs „Dzieci baśnie piszą” – do dalszego etapu zakwalifikowali się: Paweł Panek, Jakub Suława, Natalia Męczywór, Justyna Szuba i Klaudia Tuńska,  (opiekun: p. M. Janiszewska, M. Kubica);

 

KONKURSY POZASZKOLNE
 

 

05.06.2013 - Paulina Opolska, Vb - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Skrzypcowym dla Klas Młodzieżowych

 

11.05.2013 - Zuzanna Pietrukiewicz, IIIa - IIImiejsce w konkursie plastycznym "Plakat upamiętniający ofiary II Wojny Światowej w moim regionie"

 

 

 

Kinga Kubisztal, II - V miejsce w XXVII Ogólnopolskich Biegach Przełajowych "Bieg Pamięci"

 

                                                                                           

 

Zuzanna Pietrukiewicz, IIIa - III miejsce w "Gali Talentów" Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy

 

 

16-17.03.2013 - Jakuib Suława, Va - II miejsce w II Międzynarodowym Mitingu Pływackim w Oleśnicy w konkurencji 100m stylem grzbietowym

 

  

 

24.02.2013 - Jakub Suława, Va - IV miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich "A w Sercu Mamy Wiosnę" w konkurencji 100m stylem klasycznym

 

28.01-01.02.2013 - Udział w warsztatach wokalnych zorganizowanych przez Gminny Zespół Oświaty pod patronatem Wójta Gminy Świdnica Teresy Mazurek w Lubachowie - Julia Zerka IVa, Alicja Fostyk IVa, Hanna Guźlińska Vb

 

      

 

Alicja Fostyk, IVa - I miejsce w konkursie tańca w zespole "Iskierki" z MDK w Świdnicy

 

 

08.02.2012 - I miejsce we wspinaczce skalnej w Mistrzostwach Koła „To Tu To Tam” MDK ŚwidnicaZuzanna Pietrukiewicz, IIIa

 

 

27-28.10.2012- II i VI miejsce w Mistrzostwach Polski International Tae Kwon-Do Federation 2012r. w Bardzie - Miłosz Parużyński, IIIa, oraz udział w Tae Kwon-Do International Open European Championships w Wieliczce

 

 

I miejsce w II Mistrzostwach Polski International Tae Kwon-Do Federation 2012r., II i III miejsce w Mistrzostwach Polski UFR 2012r., puchar i złoty medal dla najlepszego zawodnika Turnieju Mistrzostw Polski International Tae Kwon-Do Federation 2012r. w Bardzie - Tomasz Paździora, VIb

 

03.03.2013 - II miejsce w Strefowym Turnieju Tenisa Stołowego na XIV Dolnośląskich Igrzyskach LZS i Mieszkańców Wsi, kategoria młodziczki - Alicja Ostaszewska, Va

      

 

Zawody w pływaniu - Bartłomiej Łach, Vb 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym
    Witoszów Dolny 59-60, 58-100 Świdnica, dolnośląskie
  • 74-853-88-29

Galeria zdjęć