• Aktualności

        •  

          PROJEKT MOJA SZKOŁA – REALIZACJA WRZESIEŃ–CZERWIEC 2014/15 R.

          II SEMESTR

           

          POZYCJA W BUDŻECIE

          RODZAJ ZAJĘĆ

          PROWADZĄCY

          ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE

          LICZBA GRUP

          LICZBA GODZ. NA GRUPĘ

          LISTA

          UCZESTNIKÓW

          HARMONOGRAM ZAJĘĆ

          138

          INNOWACYJNE I AKTYWIZUJĄCE METODY NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO               KL.II- III

          D. NOWAKOWSKA

          8

          1

          13 X 45 MIN

          1. BRAJAN BRYK
          2. BARTOSZ KORGA
          3. MAGDALENA MRÓZ
          4. ZUZANNA GAWRYLISZYN
          5. PIOTR BORKOWSKI
          6. DANIEL SZYCHOWSKI
          7. DAWID ŁYSIONEK
          8. KRYSTIAN MAJKA

           

           

          WTOREK

          12.50-13.35

          139

          INNOWACYJNE I AKTYWIZUJĄCE METODY NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO      KL.IV-VI

          D. NOWAKOWSKA

          8

          1

          13 X 45 MIN

          1. MAŁGORZATA PITUŁA
          2. SZYMON MAJKA
          3. MATEUSZ ŁACH
          4. WIKTORIA PATYNOWSKA
          5.  MARTYNA JAKOWICZ
          6. WIKTOR CHOJECKI
          7. KINGA BASIK
          8. LAURA SAMEK

           

          CZWARTEK

          13.45-14.30

          140

          METODY BADAWCZE W OBRĘBIE PRZYRODY

          V. MALICKA

          8

          1

          26 X 45 MIN

          1. ALEKSANDRA SANDECKA
          2. MARTYNA KUNICKA
          3. WIKTORIA KOZŁOWSKA
          4. MILENA ROŚKOWICZ
          5. ADAM WRÓBLEWSKI
          6. EMILIA WILMANOWICZ
          7. JOANNA PLEWIŃSKA
          8. MARTYNA BOGUSZEWSKA

           

          CZWARTEK

          12.50-14.20

          141

          GRY I ZABAWY EDUKACYJNE WSPOMAGAJĄCE METODY UCZENIA SIĘ „ŁAMIGŁÓWKA”

          KL I-III

          I.WERESZCZYŃSKA

          8

          1

          26 X 45 MIN

          1. MAGDALENA MRÓZ
          2. DORIAN AUGUSTYNIAK
          3. PIOTR BORKOWSKI
          4. MARIA BEDNARZ
          5. HANNA TOKARSKA
          6. KONRAD ANIOŁ
          7. SZYMON URBAŃSKI
          8. JAN WICHER

           

           

          CZWARTEK

          12.50-14.20

          142

          GRY I ZABAWY EDUKACYJNE WSPOMAGAJĄCE METODY UCZENIA SIĘ „ŁAMIGŁÓWKA”

          KL IV- VI

          M. BURDEK

          8

          1

          26 X 45 MIN

          1. MAJA SKÓRSKA
          2. MAŁGORZATA PITUŁA
          3. WIKTORIA SORNAT
          4. MATEUSZ ŁACH
          5. KINGA KUBISZTAL
          6. WIKTOR CHOJECKI
          7. JAKUB WICHER
          8. OLIWIA OPALACH

           

          ŚRODA

          13.45-15.30

           

           

          143

          ROZWIJANIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH W ZAKRESIE ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI TEATRALNEJ

           

           

          M. JANISZEWSKA

          10

          1

          13 X 45 MIN

          1. MARTYNA CZERNIEC
          2. JULIA BORODZIUK
          3. ZUZANNA PIETRUKIEWICZ
          4. WIKTORIA MYTYCH
          5. JAKUB WICHER
          6. KAROLINA MALINOWSKA
          7. EWELINA MALINOWSKA
          8. MAGDALENA  PANEK
          9. JULIA  PLICHTA
          10. MARTYNA GŁADYSZ

           

          PONIE-DZIAŁEK

          13.45-14.30

          144

          ROZWIJANIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH W ZAKRESIE ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJIMUZYCZNO- TANECZNO-RUCHOWEJ „ZUMBA” KL I- III

          K. BAZELA

          10

          1

          13 X 45 MIN

          1. MAJA GRZEGORZEWSKA
          2. WIKTORIA BŁĄDZIŃSKA
          3. WERONIKA CZUBACKA
          4. WIKTORIA SZYCHOWSKA
          5. JUSTYNA JERZYK
          6. WIKTORIA MAJKA
          7. SARA KOLANEK
          8. WIKTORIA SZEFLER
          9. EMILIA WILMANOWICZ
          10. JOANNA PLEWIŃSKA

           

          PONIE-

          DZIAŁEK

          11.45-12.30

          145

          ROZWIJANIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH W ZAKRESIE ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJIMUZYCZNO- TANECZNO-RUCHOWEJ „ZUMBA” KL IV- VI

          K. BAZELA

          10

          1

          13 X 45 MIN

          1. MICHAŁ RONIEWSKI
          2. WIKTORIA SORNAT
          3. MICHAŁ OCHMAN
          4. WERONIKA ADAMCZYK
          5. EMILIA SZELEZIN
          6. OLIWIA OPALACH
          7. NIKOLA KACZMARCZYK
          8. SZYMON MAJKA
          9. JAKUB PIETRASZEK
          10. MATEUSZ ŁACH

           

          PONIE-

          DZIAŁEK

          13.45-14.30

          146

          ZAJĘCIA SPORTOWE-AKTYWNE I ZDROWE SPĘDZANIE WOLNEGO CZSU

          KL. IV- VI

          B. MALINA

          15

          1

          26 X 45 MIN

          1. GRZEGORZ PROCYK
          2. SZYMON CZUBACKI
          3. KACPER DUDZIEC
          4. MACIEJ WILMANOWICZ
          5. NATALIA ZDYBEL
          6. KELLY TERKA
          7. SEBASTIAN CIEĆKO
          8. DAWID BRONIKOWSKI
          9. BARTEK PROCYK
          10. JAKUB ODRAKIEWICZ
          11. MIŁOSZ PARUŻYŃSKI
          12. MAŁGORZATA PITUŁA
          13. KINGA KUBISZTAL
          14. SEBASTIAN TERKA
          15. JAKUB PIECHULSKI

           

          PONIE-

          DZIAŁEK

          13.45-14.30

           

           

           

           

          147

          ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO- WYRÓWNAWCZE- MATEMATYKA

          KL. IV -VI

          J. MICHALSKA

          8

          1

          13 X 45 MIN

          1. EMILIA SZELEZIN
          2. OLIWIA KRUCZEK
          3. JAKUB PIETRASZEK
          4. KINGA KUBISZTAL
          5. OLIWIA OPALACH
          6. FABIAN HRYCAK
          7. KAROL FIRLEJ
          8. GABRYJELA RYNGWELSKA

           

          CZWARTEK

          13.45-14.30

          148

          ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

          KL. I- III

          M. KUBICA

          4

          1

          13 X 60 MIN

          1. JULIA KURIATA
          2. AMELIA MATUSZYK
          3. ADIAN DRAGAN
          4. BARBARA BIELA

           

          WTOREK

          11.45-12.45

           

          149

          ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

          KL. IV- VI

          M. KUBICA

          4

          1

          13 X 60 MIN

          1. DAWID DEC
          2. NATALIA DEC
          3. BARTOSZ JAWORSKI
          4. JUSTYNA ŻUREK

           

          ŚRODA

          13.45-14.45

           

           

          150

          GIMNASTYKA KOREKCYJNA

          K. KWAŚNIK

          8

          1

          13 X 60

          MIN

          1. KAMILA KNAPIK
          2. MARTYNA LULKO
          3. MARTA RYNGWELSKA
          4. MATEUSZ SAMEK
          5. ALEKSANDRA SANDECKA
          6. DANIEL INGLOT
          7. WIKTORIA URBAŃCZYK
          8. JAKUB URBAŃSKI

          WTOREK

          12.50-13.50

           

          151

          SOCJOTERAPIA

          V. MALICKA

          8

          1

          13 X 60 MIN

          1. PATRYK GONDEK
          2. BARTOSZ CZORAJ
          3. JAKUB UCZKURONIC
          4. ALEKSANDER GNOJEK
          5. JAKUB BŁASZCZYK
          6. SARA KOLANEK
          7. NATALIA BRYŁA
          8. WIKTORIA SZYCHOWSKA

           

          PONIEDZIA-ŁEK

          12.45-13.45

           

           

           

           

           

           

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym
      • sp-witoszow@wp.pl
      • 74-853-88-29
      • Witoszów Dolny 59-60, 58-100 Świdnica, dolnośląskie
      • SPWitoszow
  • Galeria zdjęć

      brak danych