• Szanowni Państwo,

informuję, że Rada Rodziców wybrała w roku szkolnym 2021/2022 ubezpieczenie grupowe Następstw Nieszczęśliwych Wypadków „Twoje Dziecko”, w Towarzystwie Ubezpieczeniowym AVIVA.

Ważną częścią oferty jest:

1) Ubezpieczenie szkolne według potrzeb.

Ubezpieczenie obejmuje 6 różne warianty. Każdy z rodziców indywidualnie wybierze polisę dla swojego dziecka, tj. sumę ubezpieczenia i wysokość składki, którą chce zapłacić.

2) Bezgotówkowe zawarcie ubezpieczenia.

Rodzic otrzyma link od Szkoły, za pomocą którego dokona wyboru ubezpieczenia i od razu opłaci składkę przez system bankowy. Szkoła unika pobierania składek.

3) Likwidacja roszczenia

Aktualnie w większości Towarzystw odbywa się to przez infolinię lub mailowo. Placówka Partnerska AVIVA w Świdnicy pomoże w likwidacji roszczenia. Wystarczy zadzwonić, umówić się na spotkanie. Szczegóły w sekretariacie szkoły.

4) Pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji

Ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia w wyniku wypadku. W praktyce oznacza to bezpłatne prywatne wizyty lekarskie, czy płatne operacje lub rezonans. Jeśli uczeń ulegnie wypadkowi i będzie potrzebna rehabilitacja, to w przychodni trzeba czekać od 3-8 miesięcy na bezpłatną rehabilitację. Ubezpieczenie również pokrywa koszty rehabilitacji.

5) Wyczynowe uprawianie sportu – ubezpieczenie obejmuje wypadki wyczynowego uprawiania sportu, w zajęciach w szkole i poza szkołą.

Logowanie_do_systemu_Moja_Aviva.docx

Aviva_Ubezpieczenie_grupowe_NNW.pdf

Zawarcie ubezpieczenia odbywa się poprzez wejście na załączony link.

W razie pytań proszę o kontakt :

Placówka Partnerska Aviva w Świdnicy

Tel. 500 018 998