Szanowni Państwo,

informuję, że Rada Rodziców wybrała w roku szkolnym 2020/2021 ubezpieczenie grupowe Następstw Nieszczęśliwych Wypadków „Twoje Dziecko”, w Towarzystwie Ubezpieczeniowym AVIVA.

Ważną częścią oferty jest :

1)      Ubezpieczenie szkolne według potrzeb.

Ubezpieczenie obejmuje 6 różne warianty. Każdy z rodziców indywidualnie wybierze polisę dla swojego dziecka, tj. sumę ubezpieczenia i wysokość składki, którą chce zapłacić.

2)      Bezgotówkowe zawarcie ubezpieczenia.

Rodzic otrzyma link od Szkoły, za pomocą którego dokona wyboru ubezpieczenia i od razu opłaci składkę przez system bankowy. Szkoła unika pobierania składek.

3)      Likwidacja roszczenia

Aktualnie w większości Towarzystw odbywa się to przez infolinię lub mailowo. Placówka Partnerska AVIVA w Świdnicy pomoże w likwidacji roszczenia. Wystarczy  zadzwonić, umówić się na spotkanie. Szczegóły w sekretariacie szkoły.

4)      Pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji

Ubezpieczenie pokrywa koszty leczenia w wyniku wypadku. W praktyce oznacza to bezpłatne prywatne wizyty lekarskie, czy płatne operacje lub rezonans.

Jeśli uczeń ulegnie wypadkowi i będzie potrzebna rehabilitacja, to w przychodni trzeba czekać od 3-8 miesięcy na bezpłatną rehabilitację. Ubezpieczenie również pokrywa koszty rehabilitacji.

5)      Wyczynowe uprawianie sportu – ubezpieczenie obejmuje wypadki wyczynowego uprawiania sportu, w zajęciach w szkole i poza szkołą.

Zawarcie ubezpieczenia odbywa się poprzez wejście na załączony link.

Proszę o zawarcie ubezpieczenia do  10 października 2020r

Załączniki do pobrania

1. Ulotka_ubezpieczenia_Twoje_Dziecko_-_zakres.pdf

2. Logowanie_do_systemu_Moja_Aviva.docx