• Nagłówek

• W naszej szkole realizowany jest ogólnopolski projekt grantowy, „Centrum Mistrzostwa Informatycznego”, którego celem jest podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej oraz aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie.
          W projekcie CMI najważniejszymi beneficjentami są uczniowie, którzy mają możliwość rozwijania swoich talentów i zainteresowań informatycznych. Biorą udział w zajęciach pozalekcyjnych na kółku informatycznym prowadzonym online w czwartki przez panią Ewę Radomską.
          Uczniowie na zajęciach rozszerzają swoją wiedzę z zakresu programowania. Uczą się go w bardzo przyjazny sposób, tworząc animacje i gry, w programie Scratch oraz piszą swoje pierwsze programy w języku Python.
          Poniżej prezentujemy kartki z życzeniami świątecznymi stworzone na zajęciach w programie Scratch.