• Wyprawka pierwszoklasisty 2024/2025

Podręczniki:

Edukacja wczesnoszkolna i język angielski - podręczniki i ćwiczenia uczeń otrzyma w szkole

Podręcznik do religii należy zakupić samodzielnie "POZNAJĘ BOŻY ŚWIAT" wyd. Jedność

Wyprawka

• 3 zeszyty w kratkę i 4 zeszyty w linię 16-to – 32- kartkowe, (linie czerwono-niebieskie)
            • linij
          • Podręczniki do religii

PODRĘCZNIKI DO RELIGII – rok szkolny 2024 / 2025

Wszystkie podręczniki zostały wydane przez wydawnictwo JEDNOŚĆ

KLASA TYTUŁ PODRĘCZNIKA

1 POZNAJĘ BOŻY ŚWIAT

2 ODKRYWAM KRÓLESTWO BOŻE

3 POZNAJĘ JEZUSA – podręcznik + ćwiczenia

4 ODKRYWAM ŻYCIE Z JEZUSEM – podręcznik + ćwiczenia

• Corrida ortograficzna

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY „CORRIDA ORTOGRAFICZNA”

W pierwszej dekadzie czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny dedykowany uczniom klas VI-VII. Celem wydarzenia było podniesienie kompetencji ortograficznych uczniów, doskonalenie umiejętności stosowania zdobytej wiedzy w praktyce, rozwijanie zainteresowań polonistycznych, wspieranie uzdolnień uczniów, integrowanie środowiska szkolnego. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali nauczyciele: p. Agata Zobków, p. Maria Kubica i p. Monika Janiszewska.

• Corrida ortograficzna
        • Ostatnia wycieczka 2023/2024

W czwartek 20. czerwca uczniowie z klasy 7a mogli pokazać się z najlepszej strony. Zrobiło tak dziesięcioro z nich biorąc udział w ostatniej wycieczce klasowej w kończącym sie roku szkolnym. Na spacer po urokliwej okolicy zabrała klasę wychowawczyni wraz z panią Anią Tendziagolską. Rok wcześniej klasa wędrowała po śladach księżnej Daisy Doliną Pełcznicy do Starego Książa. Tym razem celem była ulubiona okolica pani z Książa - jeziorko Daisy. Wędrówce z Pogorzały zielonym szlakiem do jeziorka towarzyszyła piękna pogoda. Wokół ogniska - rozmowy o wakacyjnych planach i planowanych wyborach szkół w kolejnym roku, a na koniec spaceru niebieskim szlakiem do szkoły - lody. Bardzo miły wspólny czas!

• Partnerzy i certyfikaty