Nawigacja

Ważne informacje

ZAPISY DO SZKOŁY więcejMUNDURKI SZKOLNE

Informujemy, że zakup mundurków szkolnych jest możliwy w sklepie
Moda Sport Hurtownia Odzieżowa, ul.Armii Krajowej 7 (za PZU), tel. (74) 857 83 18
poniedziałek - piątek 900 - 1700, sobota 900 - 1400
jak również poprzez zamówienie na stronie internetowej rennox-mundurki.pl

plan_lekcji

Wiadomości

 • ZEBRANIA Z RODZICAMI 3 TERMINY

  W poniedziałek - 17 września 2018 roku o godz. 17.00 odbędą się spotkania w klasach:

  • 4c,5a,5b,6a,6b,7,8 Szkoły Podstawowej oraz klasy 3a,3b,3c Gimnazjum. Spotkania rozpoczną się zebraniem ogólnym na świetlicy szkolnej.

  We wtorek - 18 września 2018 roku, o godz. 16.30 odbędą się spotkania w klasach:

  • 1-3 Szkoły Podstawowej.

  W piątek - 21 września 2018 roku, o godz. 16.30 odbędą się spotkania w klasach:

  • 4a i 4b Szkoły Podstawowej.
 • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS STARSZYCH

  W piątek 22 czerwca 2018 r. w uroczysty sposób zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. W hali sportowej nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów tym uczniom i uczennicom, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 4,75 i osiągnęli sukcesy w konkursach przedmiotowych. Uczniowie klas III gimnazjum podziękowali pani Dyrektor i nauczycielom za ich pracę oraz pożegnali się ze społecznością szkoły. Pani Dyrektor złożyła podziękowania rodzicom i innym osobom zaangażowanym w pracę na rzecz naszej placówki. Ostatnim punktem programu były spotkania z wychowawcami w klasach, gdzie pozostali uczniowie otrzymali świadectwa zakończenia szkoły. 

 • WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY 2018/2019

  Informacja dla rodziców dzieci, które od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej.

   WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY 2018/2019 - Obrazek 1Kliknij

   

 • LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW DZIECI KLAS VII i II GIMNAZJUM

  W związku z kolejnym etapem reformy szkolnictwa w Polsce Pani Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej przesyła list otwarty do rodziców dzieci obecnych klas VII szkoły podstawowej i II klas gimnazjów w sprawie rekrutacji i naboru do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2019/2020. Pełną treść listu znajdziecie Państwo klikając w ikonę poniżej.

  LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW DZIECI KLAS VII i II GIMNAZJUM - Obrazek 1

   

 • OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

  Art.13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.52016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

  Proszę zapoznać się z pełną informacją:  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH - Obrazek 1(kliknij na obrazek)

   

 • SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

  Wyniki Turnieju Szachowego:

  Grupa najmłodsza - klasy I-II                Grupa starsza

  1. Ignacy Kryński                                    1. Emila Konarska

  2. Aleksandra Szpytma                            2. Barbara Biela

  3. Wiola Walendowska                             3. Jakub Uczkuronic

  4. Amelia Turek                                       4. Wojciech Majka

  5. Amelia Rakowska                                 5. Hanna Tokarska

  6. Julia Rakowska                                    6. Kamil Rączkowski

 • SZKOLNY DZIEŃ SPORTU

  20.06.2018r. na boisku w Witoszowie Dolnym odbył się coroczny Szkolny Dzień Sportu. W sportowej rywalizacji wzięli udział uczniowie klas IV – VI. Reprezentacje klas uczestniczyły w przeróżnych konkurencjach w formie wyścigów rzędów, konkurencjach na czas i konkurencjach technicznych, np. bieg z pałeczką sztafetową, „sadzenie ziemniaków”, „piłka na noszach”, bieg przez płotki, tor przeszkód, drużynowy skok w dal, rzut woreczkiem do celu, żonglerka piłką nożną, itp. Za każdą konkurencję otrzymywali punkty, które zostały podsumowane.

 • WYCIECZKA KLAS VII I VI DO TRÓJMIASTA

  Uczniowie klasy VII a, VII b i VI zwiedzali polskie wybrzeże w dniach 11-15 czerwca. Program wycieczki był bardzo bogaty i gwarantował niezapomniane przeżycia. W pierwszym dniu w drodze nad morze uczniowie odwiedzili Toruń. O Starym Mieście wspaniale i dowcipnie opowiadał licencjonowany przewodnik, który zaimponował uczestnikom swoją bogatą wiedzą o historii i teraźniejszości miasta Mikołaja Kopernika. Po dotarciu do Jastrzębiej Góry wszyscy udali się na wieczorne przywitanie z morzem. Niektórzy odważnie próbowali się pluskać w niezbyt ciepłej wodzie, ale większość nie odważyła się na ten desperacki krok. Drugi dzień wycieczki był bardzo emocjonujący. Grupa udała się do Słowińskiego Parku Narodowego na ruchome wydmy. Kilkukilometrowy spacer wybrzeżem to dość męczące przedsięwzięcie, ale wszyscy sprostali temu wyzwaniu, a wieczorem mieli jeszcze siły na ognisko, gry i zabawy z chustą Klanzy oraz strzelanie z łuku. Trzeci dzień to wycieczka na Półwysep Helski. Tam spacer na cypel, zwiedzanie Fokarium, rejs statkiem, a w drodze powrotnej wizyta we Władysławowie (aleja Gwiazd Sportu oraz Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich). Potem pyszny (jak codziennie) obiadek, a wieczorem dyskoteka. Następny dzień był bardzo męczący, ale pełen wrażeń. Piękne miasto Gdańsk zachwyciło wszystkich swoimi zabytkami i niepowtarzalnym klimatem. Starówka to prawdziwa perła architektury, a Westerplatte to żywa lekcja historii. Dla melomanów koncert organowy w Oliwie, a dla zainteresowanych drugą

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym
  Witoszów Dolny 59-60, 58-100 Świdnica, dolnośląskie
 • 74-853-88-29

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym
  Witoszów Dolny 59-60, 58-100 Świdnica, dolnośląskie
 • 74-853-88-29

Galeria zdjęć