Aktualności Gimnastyka korekcyjna Łamigłówka I - III Język angielski II-III "Odkryj Świat" Zajęcia logopedyczne I - III Zajęcia socjoterapeutyczne Zumba II Zajęcia teatralne Język angielski IV-VI Zajęcia sportowe Zajęcia logopedyczne IV - VI Matematyka IV - VI Łamigłówka kl. IV - VI Zumba IV-VI

Projekt "MOJA SZKOŁA"

Aktualności

 

PROJEKT MOJA SZKOŁA – REALIZACJA WRZESIEŃ–CZERWIEC 2014/15 R.

II SEMESTR

 

POZYCJA W BUDŻECIE

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE

LICZBA GRUP

LICZBA GODZ. NA GRUPĘ

LISTA

UCZESTNIKÓW

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

138

INNOWACYJNE I AKTYWIZUJĄCE METODY NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO               KL.II- III

D. NOWAKOWSKA

8

1

13 X 45 MIN

  1. BRAJAN BRYK
  2. BARTOSZ KORGA
  3. MAGDALENA MRÓZ
  4. ZUZANNA GAWRYLISZYN
  5. PIOTR BORKOWSKI
  6. DANIEL SZYCHOWSKI
  7. DAWID ŁYSIONEK
  8. KRYSTIAN MAJKA

 

 

WTOREK

12.50-13.35

139

INNOWACYJNE I AKTYWIZUJĄCE METODY NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO      KL.IV-VI

D. NOWAKOWSKA

8

1

13 X 45 MIN

  1. MAŁGORZATA PITUŁA
  2. SZYMON MAJKA
  3. MATEUSZ ŁACH
  4. WIKTORIA PATYNOWSKA
  5.  MARTYNA JAKOWICZ
  6. WIKTOR CHOJECKI
  7. KINGA BASIK
  8. LAURA SAMEK

 

CZWARTEK

13.45-14.30

140

METODY BADAWCZE W OBRĘBIE PRZYRODY

V. MALICKA

8

1

26 X 45 MIN

  1. ALEKSANDRA SANDECKA
  2. MARTYNA KUNICKA
  3. WIKTORIA KOZŁOWSKA
  4. MILENA ROŚKOWICZ
  5. ADAM WRÓBLEWSKI
  6. EMILIA WILMANOWICZ
  7. JOANNA PLEWIŃSKA
  8. MARTYNA BOGUSZEWSKA

 

CZWARTEK

12.50-14.20

141

GRY I ZABAWY EDUKACYJNE WSPOMAGAJĄCE METODY UCZENIA SIĘ „ŁAMIGŁÓWKA”

KL I-III

I.WERESZCZYŃSKA

8

1

26 X 45 MIN

  1. MAGDALENA MRÓZ
  2. DORIAN AUGUSTYNIAK
  3. PIOTR BORKOWSKI
  4. MARIA BEDNARZ
  5. HANNA TOKARSKA
  6. KONRAD ANIOŁ
  7. SZYMON URBAŃSKI
  8. JAN WICHER

 

 

CZWARTEK

12.50-14.20

142

GRY I ZABAWY EDUKACYJNE WSPOMAGAJĄCE METODY UCZENIA SIĘ „ŁAMIGŁÓWKA”

KL IV- VI

M. BURDEK

8

1

26 X 45 MIN

  1. MAJA SKÓRSKA
  2. MAŁGORZATA PITUŁA
  3. WIKTORIA SORNAT
  4. MATEUSZ ŁACH
  5. KINGA KUBISZTAL
  6. WIKTOR CHOJECKI
  7. JAKUB WICHER
  8. OLIWIA OPALACH

 

ŚRODA

13.45-15.30

 

 

143

ROZWIJANIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH W ZAKRESIE ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJI TEATRALNEJ

 

 

M. JANISZEWSKA

10

1

13 X 45 MIN

  1. MARTYNA CZERNIEC
  2. JULIA BORODZIUK
  3. ZUZANNA PIETRUKIEWICZ
  4. WIKTORIA MYTYCH
  5. JAKUB WICHER
  6. KAROLINA MALINOWSKA
  7. EWELINA MALINOWSKA
  8. MAGDALENA  PANEK
  9. JULIA  PLICHTA
  10. MARTYNA GŁADYSZ

 

PONIE-DZIAŁEK

13.45-14.30

144

ROZWIJANIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH W ZAKRESIE ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJIMUZYCZNO- TANECZNO-RUCHOWEJ „ZUMBA” KL I- III

K. BAZELA

10

1

13 X 45 MIN

  1. MAJA GRZEGORZEWSKA
  2. WIKTORIA BŁĄDZIŃSKA
  3. WERONIKA CZUBACKA
  4. WIKTORIA SZYCHOWSKA
  5. JUSTYNA JERZYK
  6. WIKTORIA MAJKA
  7. SARA KOLANEK
  8. WIKTORIA SZEFLER
  9. EMILIA WILMANOWICZ
  10. JOANNA PLEWIŃSKA

 

PONIE-

DZIAŁEK

11.45-12.30

145

ROZWIJANIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH W ZAKRESIE ŚWIADOMOŚCI I EKSPRESJIMUZYCZNO- TANECZNO-RUCHOWEJ „ZUMBA” KL IV- VI

K. BAZELA

10

1

13 X 45 MIN

  1. MICHAŁ RONIEWSKI
  2. WIKTORIA SORNAT
  3. MICHAŁ OCHMAN
  4. WERONIKA ADAMCZYK
  5. EMILIA SZELEZIN
  6. OLIWIA OPALACH
  7. NIKOLA KACZMARCZYK
  8. SZYMON MAJKA
  9. JAKUB PIETRASZEK
  10. MATEUSZ ŁACH

 

PONIE-

DZIAŁEK

13.45-14.30

146

ZAJĘCIA SPORTOWE-AKTYWNE I ZDROWE SPĘDZANIE WOLNEGO CZSU

KL. IV- VI

B. MALINA

15

1

26 X 45 MIN

  1. GRZEGORZ PROCYK
  2. SZYMON CZUBACKI
  3. KACPER DUDZIEC
  4. MACIEJ WILMANOWICZ
  5. NATALIA ZDYBEL
  6. KELLY TERKA
  7. SEBASTIAN CIEĆKO
  8. DAWID BRONIKOWSKI
  9. BARTEK PROCYK
  10. JAKUB ODRAKIEWICZ
  11. MIŁOSZ PARUŻYŃSKI
  12. MAŁGORZATA PITUŁA
  13. KINGA KUBISZTAL
  14. SEBASTIAN TERKA
  15. JAKUB PIECHULSKI

 

PONIE-

DZIAŁEK

13.45-14.30

 

 

 

 

147

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO- WYRÓWNAWCZE- MATEMATYKA

KL. IV -VI

J. MICHALSKA

8

1

13 X 45 MIN

  1. EMILIA SZELEZIN
  2. OLIWIA KRUCZEK
  3. JAKUB PIETRASZEK
  4. KINGA KUBISZTAL
  5. OLIWIA OPALACH
  6. FABIAN HRYCAK
  7. KAROL FIRLEJ
  8. GABRYJELA RYNGWELSKA

 

CZWARTEK

13.45-14.30

148

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

KL. I- III

M. KUBICA

4

1

13 X 60 MIN

  1. JULIA KURIATA
  2. AMELIA MATUSZYK
  3. ADIAN DRAGAN
  4. BARBARA BIELA

 

WTOREK

11.45-12.45

 

149

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

KL. IV- VI

M. KUBICA

4

1

13 X 60 MIN

  1. DAWID DEC
  2. NATALIA DEC
  3. BARTOSZ JAWORSKI
  4. JUSTYNA ŻUREK

 

ŚRODA

13.45-14.45

 

 

150

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

K. KWAŚNIK

8

1

13 X 60

MIN

  1. KAMILA KNAPIK
  2. MARTYNA LULKO
  3. MARTA RYNGWELSKA
  4. MATEUSZ SAMEK
  5. ALEKSANDRA SANDECKA
  6. DANIEL INGLOT
  7. WIKTORIA URBAŃCZYK
  8. JAKUB URBAŃSKI

WTOREK

12.50-13.50

 

151

SOCJOTERAPIA

V. MALICKA

8

1

13 X 60 MIN

  1. PATRYK GONDEK
  2. BARTOSZ CZORAJ
  3. JAKUB UCZKURONIC
  4. ALEKSANDER GNOJEK
  5. JAKUB BŁASZCZYK
  6. SARA KOLANEK
  7. NATALIA BRYŁA
  8. WIKTORIA SZYCHOWSKA

 

PONIEDZIA-ŁEK

12.45-13.45

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym
    Witoszów Dolny 59-60, 58-100 Świdnica, dolnośląskie
  • 74-853-88-29

Galeria zdjęć